All posts in blog

Varkim Kimya – SOLVENT

EN İYİSİNE ULAŞMAK  İÇİN VARKİM ‘ İ DENEYİN.           

Kimyasallar bileşenleri ayıran çözücülerin genel adına Solvent denir. Katı, sıvı veya gaz halindeki bir çözüneni çözen ve sonuç olarak bir çözelti veren bir sıvıdır. Solventler, kimyayı yeşillendirirken önemli bir önceliktir çünkü yüksek hacimlerde kullanılırlar ve tipik olarak uçucu organik bileşiklerdir, bu da büyük miktarda atık, hava kirliliği ve diğer sağlık sorunları için yüksek risk oluşturur. Daha güvenli, daha verimli alternatifler bulmak ya da çözücüleri tamamen ortadan kaldırmak, bir prosesin veya ürünün güvenliğini ve verimliliğini etkilemenin en büyük yollarından biridir.

solvent

Ahşabınız Yanmasın !

Varkim Endüstri ve Yap.Kim.Ltd.Şti firması olarak Ahşap üzerine her anlamda koruma sağlamaya devam ediyoruz. Mantara,Böceğe , Mavi küfe ve Uıv ışınlarına korumanın yanı sıra yanıcılığa karşı korumada sağlıyoruz ! Ürünlerimiz Alman menşeili olup , uygulamada çok elveriş sağlarken maliyetlerinizide minimize eder. Sipariş için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Varsilon Gegen Das Feur   ( Yanıcılığı önleyen solisyon )

Varsilon Anti-Feuerfarbe    ( Yanıcı olmayan boya ) Tüm renk kartelasındaki renkler mevcuttur.

turk-bilim-insanlari-yanmaz-boya-uretti

emprenye-ahsap-kalas

Toz Köpük Kesici inanılmaz uygun fiyat Alman Menşei

KOPUKKES

KÖPÜK KESİCİ’DE EKONOMİK DALGALANMALARA İNAT İNANILMAZ FİYAT ! 

VARKİM ENDÜSTRİ VE YAPI KİMYASALLARI İNŞAAT.SAN.TİC. ve LTD.ŞTİ  firması olarak, deterjan üretimi yapan firmaları destekliyoruz.

Şuanda ekonomik dalgalanmalara rağmen Alman menşeili ürünümüz KORASILON® Pulverentschäumer S  piyasadaki bir çok ürüne rakip oluyor.  Üretiminizde kullanmakta olduğunuz 5 birim kadar köpük kesici ile fayda sağlayabiliyorsanız,  KORASILON® Pulverentschäumer S  ile 1 birimde fazlasını göreceksiniz.           İnanılmaz fiyatıyla kısa bir süre boyunca satışı sağlanacak olan bu ürünü hemen temin istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz. 

 

  

Emprenyede En İyisi VARKİM!

332323
YILDIZLI İŞLETMELERİMİZDEN OLUN !

”Referanslar” Bölümümüzden İnceleyebilirsiniz .

 face /varkimya insta /varkimya web varkim.com.tr

 

Varkim Endüstri ve Yapı Kimyasalları İnşaat San. ve Tic.Ltd Şti olarak her ay siz değerli müşterilerimizinde tanıtımlarını yapıyor tüm Türkiye’ye isminizi lanse ediyoruz. Günde 500.000′ den fazla tıklanan web sitemiz www.varkim.com.tr adresinde her ay yıldızlı müşterilerimizi ön plana çıkartarak müşteri portföylerini arttırıyor, Özel fiyatlar ve kampanyalar sunuyoruz. Hemen web sitemize giriş yaparak ”Referanslar” Bölümünden kendi reklamınızı görebilir. Reklamınızın üstüne tıkladığınızda firma web sitenizin adresine ulaşabilirsiniz. Sizlerle daha sağlıklı ve bereketli kazançlar için her zaman VARKİM olarak yanınızdayız !
 
213123123321

 
HEMEN WEB SİTEMİZDEN REFERANSLAR BÖLÜMÜNÜ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.
Varkim Endüstri ve Yapı Kimyasalları İnşaat San. ve Ti. Ltd.ŞtiSarıyer Mah. 5688 Sk no:24/A Karabağlar İZMİR Gsm  : 0532 157 3080Tel : 0232 232 00 03

E-mail : info@varkim.com.tr

a

Silikon Yağ, Köpük Kesici, Emprenye, Ahşap

213123123321                        face /varkimya insta /varkimya web varkim.com.tr

KÖPÜK KESİCİLER

Alman Menşeilidir.

KOPUKKES

 Hem köpük oluşumunu engellemek amacıyla, hem de var olan köpüğü yok etmek amacıyla kullanılmaktadır. Köpük kesicilerin en önemli karakteristik özelliği, yüzey aktif ve suda çözünür olmalarıdır.

DETAYLI BİLGİ

SİLİKON YAĞLARI

Alman Menşeilidir.

silikonyag

KORASILON®  markası adı altında Polidimetilsiloksanlar  (PDMS) ve organik modifiye edilmiş PDMS bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ

EMPRENYE

Alman Menşeilidir.

farbstapel

Ahşap‘ın olumsuz şartlara karşı (hava, su, toprak, Böcek, Mantar, vs.) dayanıklılığını arttırabilmek ve ağaç sarfiyatını önlemek için emprenye işlemi uygulanır. Dünyanın geleceği düşünüldüğünde ekolojik ve ekonomik açıdan en uygun çözümdür..

DETAYLI BİLGİ

ahsapevtasarimi
Amacımız !

Sizlerin üretimdeki kalitenizi, bizlerin ürünlerdeki kalite ve bilgilerimizle güçlendirmekdir. Kromlu, kromsuz her türlü daldırma ve vakum basınç emprenye ürünlerinin yanısıra Alman kalite ve mentalitesiyle sizleri buluşturuyoruz..

KALİTE, GÜVEN, 1 KAT YERİNE 4x FAYDA ! Sağlıyoruz ..
resim1 (31) Alman Menşeli. Su bazlı Astar,Cila, Ahşap Yağları ve Örtücü Boyalar.

 

İç ve Dış mekanlarda dekoratif ahşap yüzeyler için su bazlı Boyalar, Cilalar, Ahşap Yağlar ve Özel ürünler „Made in Germany“. Ahsap boya uygulamasında Açıklama: Açıklama: KORA kalite, güvence ve deneyimi ile ahşap aksamların ömrünü uygulamaya yönelik teknik desteğimizle güçlendiriyoruz!Aşağıdaki butonları tıklıyarak görebilirsiniz!

DETAYLI

resim1 (32) Alman Menşeli. Vakum basınç emprenye ürünleri Kromlu / Kromsuz Daldırma ve Püskürtme Emprenye Kahverengi/Yeşil/Şeffaf

 

VARKIM Endüstri Yapı Kimyasalları İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak emprenye maddelerinin ürütiminde Avrupa devlerinden biri olan Kurt Obermeier GmbH &Co.KG firmasının Türkiye distribitörlüğünü alarak ahsap boyaların ve endüstriyel ahsap boyalarına ilaveten daldırma ve emprenye maddelerinin de temsilciliğini almış bulunmaktadır. VARKİM kurucusu olan Sn; Açıklama: korasitHakkı VAR, Kurt Obermeier GmbH &Co.KG firmasında  20 yıl satış ve kimyasallar üzerine bilir kişi olarak çalışmış olup, emprenye üretimi yapan sektörden aldığı bilgi ve deneyimlerini siz değerli müşterilerimize sunmak ve sizlere daha iyi hizmet vermek icin 2011 tarihinden itibaren VARKİM faliyetlerine başlamıştır. Amacımız sizlerin üretimdeki kalitenizi, bizlerin ürünlerdeki kalite ve bilgilerimizle güçlendirmekdir. Kromlu, kromsuz her türlü daldırma ve vakum basınç emprenye ürünlerinin yanısıra Alman kalite ve mentalitesiyle sizleri buluşturuyoruz.

DETAYLI

resim1 (33) Alman Menşeli. Yarı şeffaf ahşap koruyucular.

 

Solvent bazlı, katkılı ve katkısız Boyalar, Cilalar, Pnoteksler, Ahşap Yağları. Dış mekanlarda koruyucu ve dekoratif amaçlı ahşap yüzeyler için kullanılan Açıklama: Açıklama: KORA markası. „Made in Germany““ Ahşap boya uygulamasında kalite, güvence ve deneyimi ile ahşap aksamların ömrünü uygulamaya yönelik teknik desteğimizle güçlendiriyoruz! Aşağıdaki butonları tıklıyarak görebilirsiniz!

DETAYLI

 VARKİM ENDÜSTRİ ve YAPI KİMYASALLARI İNŞAAT SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ. E-mail: info@varkim.com.tr   Web:  www.varkim.com.tr
ADRES: 5688 sok. No: 24-A SARIYER MAH.  TR-35170 Karabağlar/İZMİR

Emprenye , Biz sizi arayalım !

 213123123321 call

ÜRÜNLERİMİZ ALMAN MENŞEİLİDİR .

 Kurt Obermeier GmbH & Co. KG firmasinin KORA® (Koranol, Korolan, Korasit ve Koratect) markalarıylaTürkiye Distribütörlüğünü alan VARKİM ; Tekstil, Deri Kimyasalları, Yapı Kimyasalları, Silikon Yağları, Emulsionlar, Köpük Gidericiler, Ayırıcılar, Ahsap Koruyucu, Boya, Tik Yağı, Emprenye Tuzları ve Special Kimyasallar alanında faliyet göstermektedir.
Sunta, Suntalam, Kontrplak, MDF/HDF üretimine yıllardıir ürettiği aditiv/ayırıcılarla Avrupanın önde gelen markalarına hizmet sunan Kajo Holding bünyesindeki Kajotect GmbH firmasinin da Türkiye Distribütörlüğünü bünyesine katarak bu sahada üretim yapan ülke Endüstirisine Kajo® markasıyla faaliyet alanını geliştirmiştir.

 

Web Sitemizi İnceleyin             

666666
7/24 Destek

Hedeflerimiz doğrultusunda;  büyümeye ve sektörün gelişimine destek olmaya,  sektörümüzdeki yenilik ve gelişmeleri takip ederek, devam edeceğiz.

Bundan böyle dostluğumuzun devamını ve bizimle yapacağınız işbirliğinin ne denli doğru ve yararlı bir karar olduğunu sizlere göstermeye kararlıyız.

Hep birlikte sağlıklı ve bol kazançlı günleri paylaşmak dileklerimizle…

anigifvarkimkora

İşleriniz Bize Emanet !

20 senedir Almanya da kimya sektöründe yönetici konumunda çalışıp Alman ve AB çevre Kanunları ve Tehlikeli Kimyasallar Yönetmeliği konularında faaliyetlerde bulunmamız, yine 5 dalda bilirkişi olmamız;  dolayısıyla bu bilgi ve tecrübelerimizi ülkemiz endüstrisinde de aynı şekilde devam ettirmeyi planlıyoruz.
Kuruluşumuzun vizyonu ve misyonu doğrultusunda; Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürünleri, çevreye ve insan sağlığına uygun olarak üretmeyi, Faaliyette bulunduğumuz tüm alanlarda, tam müşteri memnuniyeti sağlamayı, Beklentilerimizi karşılamaya yönelik kaynaklarımızı etkin yönetmeyi, Yönetim sistemimizi sürekli iyileştirerek hedeflerimize ulaşmayı, Takım ruhunu geliştirmek ve yetkin insan kaynağına sahip olmak için etkin insan kaynakları uygulamaları sağlamayı ve bu doğrultuda eğitim desteği vermeyi, Akıllı yatırım; performans, verimlilik ve karlılıkla büyümemizi sürekli kılmak için heyecan, hedef, motivasyon ve enerjimizi sürekli geliştirmeyi, Bu amaçla; bütün çalışanlarımızın aktif katılımı ile tüm kaynakların en verimli şekilde kullanılmasını sağlayarak müşterilerimiz için güvenirlilik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefliyoruz.

Devamı..

ahsap_tamiri
Teklif İste

Web sitemiz üzerinden hemen teklif isteyebilir direkt iletişime geçebilirsiniz.
 

Referanslarımız

Referanslarımızı mutlaka inceleyin. Sizleride referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyacağız..

 

Hizmetlerimiz

Tekstil, Deri Kimyasalları, Yapı Kimyasalları,Silikon Yağları, Emulsionlar, Köpük Gidericiler, Ayırıcılar, Ahsap Koruyucu, Boya, Tik Yağı, Emprenye Tuzları ve Special Kimyasallar

 

 
       
Varkim Endüstri ve Yapı Kimyasalları İnşaat. San.ve Tic.Ltd.Şti. ,  Kurt Obermeier GmbH & Co. KG firmasinin Türkiye’deki tek satıcı firmasıdır. www.varkim.com.tr   – info@varkim.com.tr

,MZA ALT

 

En uygun fiyatlar ve Ürün Kalitesi Alman Menşei

katalog kapak

 

Varkim Endüstri ve Yapı Kimyasalları İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti Olarak Müşterilerimize Alman mantalitesiyle Hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Ürünlerimizin tamamı Alman Menşei olup, Emprenye , Silikon Yağları, Köpük kesiciler, Astarlar ve bir çok Kimyevi maddede Türkiye’de 1 numarayız!

Referanslarımızın arasında olmaktan memnuniyet duyacağınız firmamız Varkim her zaman yenilikçi ruhuyla sizlerin işlerinden kendi işleri gibi destek vererek uygun imkanlar sağlayarak yanınızda oluyor sizlere Alman kalitesini sunuyoruz.

Bize ulaşın ; 0232 232 00 03 

Kalıp ayırıcılar, Köpük kesici, Köpük giderici,Köpük kırıcı,Basınç vakum emprenye, Daldırma emprenye, Emprenye boya, Silikon yağ, Silikon emülsiyonları,Su yalıtım ürünleri,hidrofobi ürünler,Su yalıtımı,Asit yalıtımı,Ahşap koruyucular,Yarı şeffaf cilalar,Ahşap koruma,Endüstri boyaları,Yapı kimyasalları,Endüstri kimyasalları,KORASİT,KORANOL,KORALAN,KORA,KORATECT,KORASİLON,DIN EN 71-3,OYUNCAK BOYASI,SOLVENT BAZLI CİLA,SU BAZLI CİLA,SU BAZLI VERNİK

Silikon Yağları için Bizi Arayın ! 0232 232 00 03

KORASILON HT ve HT A  /Teknik Bilgi için Tıklayınız /

Kısa tanım HT serisi KORASILON® yağları Açık sistemlerde ve 300 °C’ye kadar
olan sıcaklıklarda ısı taşıyıcı ortamlar olarak kullanılmak üzere özel bir
katkı maddesine sahip farklı viskoziteli doğrusal polidimetilsiloksanlar.
HT A serisi KORASILON® yağları Açık sistemlerde ve 350 °C’ye kadar
olan sıcaklıklarda veya d aha düşük sıcaklıklarda uzun süreli
işletimlerde ısı taşıyıcı ortamlar olarak kullanılmak üzere özel bir katkı
maddesine sahip farklı viskoziteli doğrusal polimetilfenilsiloksanlar.
Ürün özellikleri HT ve HT-A serisinin karakteristik olarak sarı-kahverengi boyanmış
KORASILON® yağları, özel olarak açık sistemlerde (örn. ısıl işlem
banyosu) ısı taşıyıcı ortam olarak kullanılmak üzere geliştirilmiştir.
Özel bir stabilizatörün karıştırılmasıyla  yağların yüksek sıcaklıklarda ve açık sistemlerde
kullanım süresi önemli ölçüde uzatılabilir.
KORASILON® HT serisinin yağları fiyat bakımından KORASILON® AM
serisinin yağlarından daha uygundur,
HT-A serisi KORASILON® yağları ise maliyet nedenlerinden dolayı
üstün ısıl dayanıklılıkları ile özellikle zorlu uygulamalar için önerilir.

Koratect CC  / Teknik Bilgi için Tıklayınız /

Kısa tanım KORASILON® CC 4, yüksek uçuculuğa sahip ve döngüsel yapılı bir
oktametilsiklotetrasiloksandır.
Eş anlamlıları: Siklometikon, tetramer veya D4’tür. Kutupsuzdur ve
suda çözülmez, ancak düşük oranlı alkol ve alifatik, aromatik ve
halojenli solventlere tamamen karıştırılabilir.
KORASILON® CC 4’ün INCI adı Siklometikon ‘dur.
Ürün özellikleri KORASILON® CC 4 kimyasal açıdan genel anlamda durağandır ve
temel solvent olarak birçok uygulamada kullanılır. Yüksek yayılma
özelliği sayesinde kimyasal temizleme işlemlerinde taşıyıcı sistem
olarak kullanım için uygundur ve şimdiye dek kullanılan
perkloretilenin yerini alır. Düşük buharlaşma ısısı nedeniyle
KORASILON® CC 4 yüzey önemli seviyede soğumadan buharlaşır

KORASILON Öl  R /Teknik Bilgi için Tıklayınız./ 

Kısa tanım KORASILON® R serisi yağları renksiz, şeffaf OH uçlu, doğrusal
polidimetilsiloksanlardır.
Ürün özellikleri KORASILON® R serisi yağlara özgü özellikler nihai Si-OH gruplarından
gelir. Zincir parçaları normal koşullar altında kimyasal reaksiyonlarda
bulunamazken, nihai Si-OH grupları uygun katalizatörler ve bağlayıcı
maddeler eklendiğinde oda sıcaklığında bile reaksiyon gösterirler ve
bu nedenle KORASILON® M serisinin reaktif olmayan yağları
(trimetilsiloksi-uçlu polidimetilsiloksanlar) için uygundurlar.
KORASILON® R serisi yağları birbiri ile karıştırılabilir, ancak su ile
karıştırılamaz veya suda çözülmez.

KORASILON MPH/Teknik Bilgi için Tıklayınız /

Açıklamalar KORASILON® MPH-serisi yağlar, lineer, berrak, su berraklığından
polidimetilsiloksanlar olup, genellikle bulanıklık yapıcı katı maddeleri içermez.
Ürün özellikleri Genel kimyasal yapısı aşağıda gösterilmiştir.
KORASILON® M-serisi yağlardan farklı olup ilaç sektöründe kullanılmak
üzere özel “Alman Farmakopesi” (DAB) veya Avrupa Farmakopesi
(Farmakopesi europaea) özelliklerine Göre kullanımı için test edilmiş ve
tasarlanmıştır. KORASILON® MPH serisi yağlar ürün viskozitelerine Göre iki
alt gruba ayrılırlar. 20-1000 cSt. Viskozite aralığına sahip KORASILON® MPH
serisi yağları monografi “dimetikon” niteliklidirler. Yüksek viskoz 30.000 cSt.
viskoziteye sahip KORASILON ® MPH serisi yağlar „kaydırıcı Silikon yağları“
kriterlerine Göre test edilmiş ve uygun görülmüştür.

KORASİLON TT /Teknik Bilgi için Tıklayınız /

Kısa tanım Özellikle çevre dostu soğuk taşıyıcı ortamlar olarak uygun olan,
düşük viskoziteye sahip, doğrusal polidimetilsiloksanlar.
Ürün özellikleri KORASILON® TT serisi yağları soğuk taşıyıcı ortamlar olarak
kullanılan özel doğrusal polidimetilsiloksanlardır ve özellikle
aşağıdaki teknik özelliklere sahiplerdir:
 Yüksek çevre uyumu
 Düşük toksisite
 Düşük sertleşme noktaları ve buhar basınçları
 Yüksek alevlenme noktaları
 İyi ısıl stabilite
 Düşük kimyasal reaktivite ve yüksek eskime dayanıklılığı
 Düşük korozivite
 Kokusuz

KORASILON AM  /Ürün özellikleri İçin Tıklayınız /

Kısa tanım KORASILON® AM serisi yağları polisiloksanlardır ve bu yağlarda saf
polidimetilsiloksanlara kıyasla (örn. KORASILON® M yağları) bazı metil
gruplarının yerini alkil grupları veya aril grupları (C6H5-) alır.
Ürün özellikleri Kimyasal yapıda bu değişikliğin sonucunda değiştirme derecesi arttıkça
kimyasal özelliklerde aşağıdaki değişiklikler gerçekleşir:
Artış: Yoğunluk
Kırılma endeksi
Viskozite-sıcaklık katsayısı
Yüzey gerilimi
Cam geçiş sıcaklığı
Dielektrik sayısı
Yağlayabilirlik
Isı dayanıklılığı (oksitleştirici koşullar altında)
Metal sabunları ve gresleri ile karıştırabilirlik
Düşük alkol oranlarında çözülebilirlik (örn. etil alkol)

 

 

Emprenye Nedir ?

Emprenye Ürünleri „Korasit®“

Ahşap Emprenye`de Alman kalitesiyle bizde varız!

Firmamız VARKİM Endüstri Yapı Kimyasalları İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak emprenye ve ahşap boya üretiminde Avrupa devlerinden biri olan Kurt Obermeier GmbH &Co.KG firmasının Türkiye distribütörlüğünü alarak ahşap boyaların, endüstriyel ahşap boyalarına ilaveten daldırma emprenye ve vakum basınç emprenye maddelerinin de temsilciliğini almış bulunmaktadır. VARKİM kurucusu olan Sn. Hakkı VAR, Kurt Obermeier GmbH &Co. KG firmasında 20 yıl satış ve kimyasallar üzerine bilirkişi olarak çalışmış olup, Avrupa da emprenye üretimi yapan sektörden aldığı bilgi ve deneyimlerini siz değerli müşterilerimize sunmak ve sizlere daha iyi hizmet vermek için VARKİM Ltd. Şti. İzmir’de faaliyete geçirilmiştir. Kromlu vakum basınç ve kromsuz her türlü daldırma ve vakum basınç emprenye ürünlerinin yanı sıra Alman kalite ve mantalitesiyle teknik destekle yanınızdayız.

22222

Diğer Belediyelerde olduğu gibi sizlere de daldırma, vakum basınç, su ve asit yalıtımlarında hizmet vermekten gurur duyarız. Asit ve su yalıtımı ile ilgili ürünleri www.varkim.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Emprenye ürünlerini ve diğer ürünleri de www.varkim.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Daldırma emprenye ürünleri park ve bahçeler için üç ana renktedir; Yeşil, kahverengi ve şeffaf.

VARKİM GÜNDE 1 MİLYON TIKLANIYOR !

about_slide_2.jpg

VARKİM Endüstri ve Yapı Kimyasalları İnş.San.ve Tic.Ltd.Şti Firması Her an güncellenen web sitesi ile müşterilerine de kazandıyor !

Referanslar başlığı altındaki tüm ihracat yapmış olduğumuz firmalarımızın reklamları www.varkim.com.tr sayesinde günde milyonlarca kez tıklanmaktadır.  Bunu nasıl Başardık ? Referanslarımız için TIKLA!

Varkim olarak gerçek ve potansiyel müşterilerimize karşı asla kazanç odaklı düşünmeden , Bizlerle ticareti olsa da olmasa da firmalara verdiğimiz destek ile Türkiye’nin tek ALMAN Menşeli KORA KAJO MALEKİ Ürünlerini en kaliteli şekilde müşterilerimize ulaştırarak. Ve daha bir çok özenle işimizi ehli ile gerçekleştirerek başarıyoruz.

VARKİM İŞLERİNİZ DE MUTLAK BAŞARIYI SAĞLAMAK İÇİN KAZANIYOR VE KAZANDIRIYOR !

Ürünlerimiz ve Hizmet Kalitemiz hakkında tüm detaylı bilgileri için info@varkim.com.tr  veya 0232 232 00 03