Örtücü Boyalar

ÖRTÜCÜ BOYALARboyundiskisiparisver

Außenfarbe

İpek parlaklığında, elastik, akrilat, su bazlı, örtücü dış cephe boyası. Ahşabın, dış mekânlarda hava şartlarına karşı korunması içindir.DIN EN 71-3 „Oyuncak güvenliği” kapsamında başarıyla test edilmiş ve uygunluk belgesine sahiptir. İç ve dış mekânlarda UV-Işınları, Leke, kir ve tozlardan ahşap yüzeyleri korur. Hava koşullarına dayanıklı, elastik ve yarı parlaktır.
Test edilmiş kullanım miktarı:  160 ml/m2 2 kat uygulamada
Ambalaj:  2,5 Ltr. ve 10 Ltr.Koralan® Außenfarbe Sonderfarbton: RAL veya NCS özel renk tonları mevcuttur.Dış mekânlarda uygulama yapılmamış ham ahşap yüzeylereKoralan®Außenfarbe uygulamadan önce, mavi küf, ahşabı tahrip edici, çürütücü mantar ve küflere karşıKoralan®Imprägniergrund ile astar uygulaması tavsiye edilir.

Weiß
Gelb
Brillantgelb
Rotbraun
Dunkelbraun
Weiß
Gelb
Brilliantgelb
Rotbraun
Dunkelbraun

 

Blau
Taubenblau
Kobaltblau
Rot
Schwedenrot
Blau
Taubenblau
Kobaltblau
Rot
Schwedenrot

 

Grün
Moosgrün
Hellgrau
Dunkelgrau
Schwarz
Grün
Moosgrün
Hellgrau
Dunkelgrau
Schwarz

 

Koralan® Außenfarbe

Örtücü su bazlı beyaz renkli ara astar ahşap boyası. İç ve dış mekânlarda kullanılır. Dış mekânlarda özellikle açık renklerdeki örtücü boyalardan önce, ahşap içerisindeki organik maddelerin yüzeye çıkmaması için ara astar boyası olarak bariyer görevi görür.

Dış mekânlarda uygulama yapılmamış ham ahşap yüzeylere Koralan®Isolierfarbe Weiß uygulamadan önce, mavi küf, ahşabı tahrip edici, çürütücü  mantar ve küflere karşıKoralan®Imprägniergrund IV Weiß ile astar uygulaması tavsiye edilir.
Test edilmiş kullanım miktarı:  160 ml/m2 2-3 kat uygulamada
Ambalaj:  2,5 Ltr., ve 10 Ltr.