ENDÜSTRİ KİMYASALLARI

VARKİM ENDÜSTRİ VE YAPI KİMYASALLARI ile Kurt Obermeier GmbH&Co KG şirketlerinin işbirliği ,Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayacağımızı ve bizi tercih etmenizin ne kadar doğru bir seçim olacağını hep birlikte belirtmek isteriz;

Kurt Obermeier GmbH & Co KG 60 yılı aşkın bir süredir, satış ve özel kimyasal ürünler üzerine teknik danışmanlık ile uğraşmaktadır. Şirketin merkezi Bad Berleburg olup Duisburg şehrinde de kendi bünyesinde de büyük bir şubesi vardır.

Firma portföyünde silikon yağları, emülsiyonlar, pastalar, ayiricilar, ve spezial kimyasallara kadar birçok ürün bulunmaktadir.

Bu ürünler, son derece önemli katma değerleri ile ön plana çıkmakta, müşterilerin nihai ürünlerinin hem faydalarını hem de performansını arttırıyorlar. K. Obermeier tarafından üretilen ürünler inşaat, ahsap, kimya, kozmetik, tekstil, deri, otomotiv, kağıt, plastik, gida, matbaa, elektronik vs. gibi bir çok sektörlerde kullanılıyor.

KORASILON® adı altındaki ürün yelpazesinin yanı sıra ahşap koruyucu ve yüzey cilaları ürünlerini Koranol®, Koralan® ve Korasit® markaları üretmektedir. Ahşap koruyuculardaki üretiminde de kaliteyi ön planda tutan, endüstri ve el sanatları sektörlerinede üretim yapmaktadır.

Made in Germany

KÖPÜK GİDERİCİLER İçin Tıklayınız.
SİLİKON YAĞLARI İçin Tıklayınız.
SİLİKON EMULSİYONLARI İçin Tıklayınız.
SİLİKON PASTALARI İçin Tıklayınız.
KALIP AYRICILAR İçin Tıklayınız.
SPECİAL KİMYASALLAR İçin Tıklayınız.