Su Bazlı Kimyasallar

SU BAZLI KİMYASALLARboyundiskisiparisver

KORATECT® EA-F

Su bazlı, solvent içermeyen Polisiloksan emülsiyon olup, Silikon ve Dispersiyon silikat renklerde, hidrofob özelliği kazandırmak icin renge karıştırılabilir. Yine aynı zamanda zemine uygulanabilir.

KORATECT® EA-5
Su bazlı, solvent(çözücü) içermeyen silikon reçine emülsiyon olup, emülsiyon silikon reçine boyalar ve silikonlu sıva üretimi için bağlayıcı (Binder).

KORATECT® EA-6
Su bazlı, solvent içermeyen Silan/Siloksan bazlı emülsiyon olup,  çok amaçlı su ve ısı yalıtımında kullanılan emiciliği güçlü, bir çok mineral yüzeylerde hidrofob ve astar amaçlı kullanılan emprenye ürünüdür. Özellikle yüksek alkali özelliğe sahip yüzeylerde de çok etkilidir.  Kitle su yalıtımı için çok uygundur.

KORATECT® EA-8
Su bazlı, solvent içermeyen Silan/Siloksan bazlı emülsiyon çok amaçlı su ve ısı yalıtımında kullanılan emiciliği güçlü, bir çok mineral yüzeylerde hidrofob ve astar amaçlı kullanılan emprenye ürünüdür. Özellikle yüksek alkali özelliğe sahip yüzeylerde de çok etkilidir.  Kitle su yalıtımı için çok uygundur.

KORATECT® C 1
Alman BASt-onayı ile ruhsatlı, su bazlı solvent içermeyen Silan bazlı, beton ve betonarmeler icin hidrofob kremdir. Kullanıma hazır, su ile inceltilmeden kullanılır.

KORATECT® HSC
Son derece yüksek oranda konsantre ve tiksotropik formüle edilmiş olup, yatay yüzeylerde su, rutubet ve ısı yalıtımında kılcal damarların kırılmasında etki gösteren emprenye üründür.

KORATECT® HZS
Her türlü duvar, zemin içerisinde yükselen ve dış yüzeye vuran rutubet ve neme karşı yatay bariyer uygulamalarda inceltilmeden uygulanan su bazlı bir ürünüdür.

KORATECT® AAM 35
Su bazlı, solvent içermeyen fonksiyonel bir silikon emülsiyondur. Emiciliği az olan, aşırı yoğunluğa sahip beton, mermer ve granit gibi yüzeyler için uygun bir üründür.

KORATECT® AMF 35
Su bazlı, solvent içermeyen fonksiyonel bir Siloksan emülsiyondur.  Dış cephe boyalarında hidrofob katkı maddesi olarak kullanılır.

KORATECT® KMS-A
Su bazlı, kalsiyummetilsilikonat çözeltisidir.  Fabrikasyon üretimi yapılan kireçli taşlar  ve diğer yapı malzemelerinden olan alçı, gaz ve gözenekli beton, killi ve basit, hafif dolgu malzemelerinden yapılan ürünlerin hidrofobunda kullanılan bir emprenye üründür.

KORATECT® KMS-A 2
Su bazlı, Kaliummethylsilikonat çözeltisi.  Fabrikasyon ürütimi yapılan kireçli taşlar  ve diğer yapı malzemelerinden olan alçı, gaz ve gözenekli beton, killi ve basit, hafif dolgu malzemelerinden yapılan ürünlerin hidrofobunda kullanılan bir emprenye üründür.

Aşağıdaki linkten teknik kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.
KORATECT Su Bazlı